Το αριστουργηματικό μυθιστόρημα του Γιάννη Καλπούζου, «Σέρρα – Η ψυχή του Πόντου», ζωντανεύει για δεύτερη φορά στη σκηνή, αυτή τη φορά στο Μικρό Θέατρο Άνεσις, και η ηθοποιός Χρύσα Παπά είναι για ακόμη μια φορά έτοιμη να μάς ταξιδέψει στον Πόντο, μέσα από τους 12 ρόλους του έργου.
Περισσότερα στο monopoli.gr.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr