Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr
![Reporter.gr on Google News](/images/google%20news/reporter%20news%20300x100.png)
Φέτος έχουμε την επιλογή: Θα πούμε όχι στις άπεριες κοινωνικές υποχρεώσεις και τον καταναλωτισμό, ναι στον προγραμματισμό και την σωστή επιλογή. Δεν θα αφήσουμε την γιορτή να κυριεύσει το σπίτι, την οικογένεια, το πρόγραμμά και … τον τραπεζικό μας λογαριασμό.
Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο mamamia.gr