Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr
![Reporter.gr on Google News](/images/google%20news/reporter%20news%20300x100.png)
Σε δέκα διαφορετικές βιτρίνες καταστημάτων της πόλης θα φιλοξενηθούν άνθρωποι / ηθοποιοί διαφορετικής κουλτούρας, οι οποίοι θα «εκτεθούν» αναπαριστώντας σκηνές μέσα από τη ζωή. Πρόκειται για τη δράση «Πολύ-Άνθρωποι» του Δημοτικού Θεάτρου Πειραιά, σε συνεργασία με το Ανοικτό Σχολείο Μεταναστών Πειραιά, στην οποία συμμετέχει ο Εμπορικός Σύλλογος Πειραιώς με τις 10 επιχειρήσεις μέλη του.
Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο penna.gr