Το Διοικητικό Συμβούλιο της ΔΕΗ ΑΕ κατά τη συνεδρίαση της 5ης Ιουνίου 2007 εξέλεξε ως μη εκτελεστικό μέλος τον κ. Σπυρίδωνα Ευσταθόπουλο. Ο κ. Σπυρίδων Ευσταθόπουλος αντικαθιστά τον παραιτηθέντα κ. Χαράλαμπο Δαυίδ, για το υπόλοιπο της θητείας του, ήτοι μέχρι 8-1-2010.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr