Την πραγματοποίηση Roadshow ανακοίνωσε η Ιχθυοτροφεία Σελόντα. Το Roadshow διοργανώθηκε από τη Novus Finace, στις πόλεις: Φρανκφούρτη, Μαδρίτη, Οσλο, Βαρκελώνη και Μόναχο και ολοκληρώθηκε την προηγούμενη εβδομάδα.
Στο πλαίσιο της παρουσίας του ομίλου Σελόντα στο Roadshow, η Διοίκηση παρουσίασε το σχέδιο ανάπτυξής της για το επόμενο διάστημα και το βασικό στόχο της για τα επόμενα πέντε χρόνια.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr