Σε αύξηση της συμμετοχής του στο μετοχικό κεφάλαιο της εταιρείας Μaxim Περτσινίδης, προχώρησε ο πρόεδρός της κ. Κ. Περτσινίδης.
Συγκεκριμένα, στις 9.5.2006 προέβη σε αγορά μετοχών της ανωτέρω εταιρείας, με αποτέλεσμα το ποσοστό συμμετοχής του επί του συνόλου των δικαιωμάτων ψήφου της Μaxim Περτσινίδης να αυξηθεί από 37,725% σε 37,944%, παρουσιάζοντας μεταβολή μεγαλύτερη από 3% σε σχέση με την αμέσως προηγούμενη γνωστοποίησή του. Το ποσοστό συμμετοχής του επί του συνόλου των μετοχών της εταιρείας διαμορφώθηκε αντίστοιχα από 37,725% σε 37,944%.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr