Σε 5,002%, αυξημένο κατά 0,011%, ανήλθε το ποσοστό δικαιωμάτων ψήφου της κα Μπήτρου Πελαγίας του Ιωάννη, μετόχου και αντιπροέδρου του διοικητικού συμβουλίου της εταιρίας Μπήτρος Συμμετοχική, σύμφωνα με σχετική ανακοίνωση της διοίκησης της εταιρίας.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr