Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr
![Reporter.gr on Google News](/images/google%20news/reporter%20news%20300x100.png)
Αναλυτικότερα:
- Ο κ. Ξ. Καντωνίας, μέτοχος και διευθυντής εξαγωγών της εταιρείας, στις 30.6.2006 προέβη σε πώληση μετοχών της, με αποτέλεσμα το ποσοστό συμμετοχής του επί του συνόλου των δικαιωμάτων ψήφου της, να μειωθεί από 3,076% σε 0%, με αντίστοιχη μεταβολή του ποσοστού συμμετοχής του επί του συνόλου των μετοχών της εταιρείας.
- Ο κ. Ι. Ξ. Καντωνίας, μέτοχος και διευθυντής αγορών της εταιρείας, στις 30.6.2006 προέβη σε πώληση μετοχών της, με αποτέλεσμα το ποσοστό συμμετοχής του επί του συνόλου των δικαιωμάτων ψήφου της, να μειωθεί από 4,17% σε 0%, με αντίστοιχη μεταβολή του ποσοστού συμμετοχής του επί του συνόλου των μετοχών της εταιρείας.
- Ο κ. Ι. Αστ. Καντωνίας, μέτοχος και διευθύνων σύμβουλος της εταιρείας, στις 30.6.2006 προέβη σε αγορά μετοχών της, με αποτέλεσμα το ποσοστό συμμετοχής του επί του συνόλου των δικαιωμάτων ψήφου της, να ανέλθει από 13,165% σε 20,40%, με αντίστοιχη μεταβολή του ποσοστού συμμετοχής του επί του συνόλου των μετοχών της εταιρείας.
- Η κ. Γλ. Αντ. Καντωνία, μέτοχος της εταιρείας, στις 30.6.2006 προέβη σε αγορά μετοχών της, με αποτέλεσμα το ποσοστό συμμετοχής της επί του συνόλου των δικαιωμάτων ψήφου της, να ανέλθει από 4,586% σε 6,254%, με αντίστοιχη μεταβολή του ποσοστού συμμετοχής της επί του συνόλου των μετοχών της εταιρείας.
- Ο κ. Γ. Καντωνίας, μέτοχος, αντιπρόεδρος Δ.Σ και διευθύνων σύμβουλος της εταιρείας, στις 30.6.2006 προέβη σε αγορά μετοχών της, με αποτέλεσμα το ποσοστό συμμετοχής του επί του συνόλου των δικαιωμάτων ψήφου της, να ανέλθει από 12,928% σε 20,162%, με αντίστοιχη μεταβολή του ποσοστού συμμετοχής του επί του συνόλου των μετοχών της εταιρείας.
- Ο κ. Β. Τσιάρας, μέτοχος και διευθύνων σύμβουλος της εταιρείας, στις 30.6.2006 προέβη σε αγορά μετοχών της, με αποτέλεσμα το ποσοστό συμμετοχής του επί του συνόλου των δικαιωμάτων ψήφου της, να ανέλθει από 4,274% σε 6,499%, με αντίστοιχη μεταβολή του ποσοστού συμμετοχής του επί του συνόλου των μετοχών της εταιρείας.
- Ο κ. Αστ. Καντωνίας, μέτοχος, πρόεδρος Δ.Σ και διευθύνων σύμβουλος της εταιρείας, στις 30.6.2006 προέβη σε αγορά μετοχών της, με αποτέλεσμα το ποσοστό συμμετοχής του επί του συνόλου των δικαιωμάτων ψήφου της, να ανέλθει από 2,741% σε 4,054%, με αντίστοιχη μεταβολή του ποσοστού συμμετοχής του επί του συνόλου των μετοχών της εταιρείας.
- Ο κ. Αθ. Τσιάρας, μέτοχος και διευθύνων σύμβουλος της εταιρείας, στις 30.6.2006 προέβη σε αγορά μετοχών της, με αποτέλεσμα το ποσοστό συμμετοχής του επί του συνόλου των δικαιωμάτων ψήφου της, να ανέλθει από 4,169% σε 6,394%, με αντίστοιχη μεταβολή του ποσοστού συμμετοχής του επί του συνόλου των μετοχών της εταιρείας.