Στην εκλογή νέου διοικητικού συμβουλίου με τριετή θητεία και ο καθορισμός της ιδιότητας των μελών αυτού σε εκτελεστικά και μη εκτελεστικά προχώρησε η τακτική γενική συνέλευση των μετόχων της εταιρίας Τεχνική Ολυμπιακή, που συνήλθε την 29η Ιουνίου 2005, με απαρτία 46,06%.
Ειδικότερα το νέο διοικητικό συμβούλιο έχει ως εξής: 1. Κων/νος Α. Στέγγος, πολιτικός μηχανικός - Ε.Δ.Ε., πρόεδρος Δ.Σ 2. Ανδρέας Κ. Στέγγος, πολιτικός μηχανικός - Ε.Δ.Ε, εκτελεστικός αντιπρόεδρος και γενικός διευθυντής. 3. Γεώργιος Κ. Στέγγος, πολιτικός μηχανικός - Ε.Δ.Ε, δ/νων σύμβουλος. 4. Στυλιανή Κων/νου Στέγγου, πολιτικός μηχανικός - Ε.Δ.Ε, μέλος 5. Χρυσή Κων/νου Στέγγου, αρχιτέκτων μηχανικός - Ε.Δ.Ε, μέλος 6. Μαριάννα Κ. Στέγγου, πολιτικός μηχανικός - Ε.Δ.Ε, μέλος. 7. Κων/νος Πλ. Ριζόπουλος, οικονομολόγος, μέλος. 8. Νικόλαος Δ. Σταθάκης, πολιτικός μηχανικός - Ε.Δ.Ε, μέλος. 9. Ηλίας Κ. Κουκούτσης, πολιτικός μηχανικός - Ε.Δ.Ε, μέλος. 10. Νικόλαος Χ. Κοντόπουλος, οικονομολόγος, μέλος. 11. Αθανάσιος Ν. Κλαπαδάκης, πολιτικός μηχανικός - Ε.Δ.Ε, ανεξάρτητο μη εκτελεστικό μέλος. 12. Αλέξανδρος Δ. Παπαϊωάννου, πολιτικός μηχανικός - Ε.Δ.Ε, ανεξάρτητο μη εκτελεστικό μέλος.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr