H Alpha υπό την ιδιότητα του Εκπροσώπου των Ομολογιούχων Δανειστών του μετατρέψιμου ομολογιακού δανείου ονομαστικής αξίας 33 εκ. ευρώ, το οποίο εξέδωσε στις 29/06/2004 η ανώνυμη Εδραση Ψαλλίδας, καλεί τους κ.κ. Ομολογιούχους Δανειστές σε Συνέλευση την 26η Ιουλίου 2006.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr