Στην αγορά ποσοστού 5,88% του μετοχικού κεφαλαίου της θυγατρικής της εταιρείας Enviprosystems ΑΤΕ από ιδιώτη μέτοχο προέβη η Εδραση Ψαλλίδας έναντι του ποσού των 45.000 ευρώ.
Κατά συνέπεια, η Εδραση - Ψαλλίδας κατέχει πλέον το 100% του μετοχικού κεφαλαίου της Enviprosystems ΑΤΕ, η οποία κατέχει εργοληπτικό πτυχίο 3ης τάξης του ΜΕΕΠ και εξειδικεύεται κυρίως σε έργα περιβάλλοντος (Βιολογικοί, ΧΥΤΑ, διαχείριση στερεών απορριμμάτων κλπ).
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr