Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr
![Reporter.gr on Google News](/images/google%20news/reporter%20news%20300x100.png)
Στο πλαίσιο της συνεργασίας με το Φεστιβάλ, η Mastercard καλεί, για άλλη μία χρονιά, τους λάτρεις του θεάτρου και των τεχνών να αγοράσουν το εισιτήριό τους με τη Mastercard® κάρτα τους από τις 29/05 έως τις 30/06 στα εκδοτήρια του Φεστιβάλ Αθηνών Επιδαύρου, ή online στο Viva για να έχουν με αυτόν τον τρόπο, την ευκαιρία να κερδίσουν διπλές προσκλήσεις για επόμενες παραστάσεις του Φεστιβάλ.
Σχετικά με το grape – Greek Agora of Performance
Παράλληλα, η Mastercard θα υποστηρίξει ως αποκλειστικός χορηγός τη νέα σημαντική πρωτοβουλία του Φεστιβάλ Αθηνών Επιδαύρου, το grape, μιας συστηματικής πλατφόρμας προβολής Ελλήνων και Ελληνίδων καλλιτεχνών στη διεθνή σκηνή Θεάτρου και Χορού, η οποία θα παρουσιαστεί σε δύο συμπυκνωμένα πενθήμερα ελληνικής δημιουργίας: 3 - 8 Ιουλίου και 18 - 22 Ιουλίου.
Στο πλαίσιο του grape παρουσιάζονται 14 νέ
Οι παραστάσεις του grape απευθύνονται και στο ευρύ κοινό και αποτελούν μέρος του συνολικού καλλιτεχνικού προγράμματος του Φεστιβάλ Αθηνών Επιδαύρου.