Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr
![Reporter.gr on Google News](/images/google%20news/reporter%20news%20300x100.png)
Οι υποστηρικτές της δράσης Ευχοστολίδια επιλέγουν δώρα για τα παιδιά και, με αναρτήσεις τους στα social media, μας καλούν όλους να μπούμε στην εφαρμογή «Ομάδα Προφοράς ΟΠΑΠ» για να χαρίσουμε ακόμη περισσότερα παιδικά χαμόγελα. Εφέτος, μέσα από τα Ευχοστολίδια, εκπληρώνουμε τις χριστουγεννιάτικες ευχές παιδιών από «Το Χαμόγελο του Παιδιού», την Ένωση «Μαζί για το Παιδί», τα Παιδικά Χωριά SOS και το Ίδρυμα Γεωργίου και Αικατερίνης Χατζηκώνστα.
Μαρία Ηλιάκη
Γρηγόρης Αρναούτογλου
Γιώργος Λιανός
Νάνσυ Αντωνίου
Γρηγόρης Γκουντάρας
Σάββας Πούμπουρας
Παναγής Τζωρτζάτος
Γιώργος Τσούλης
Αλέξανδρος Παρθένης
Πώς μπορούμε να πραγματοποιήσουμε ευχές μέσα από τα Ευχοστολίδια
Για την πραγματοποίηση της ευχής και την αγορά του δώρου, μεταφερόμαστε στην ιστοσελίδα του καταστήματος Public, όπου μπορούμε να βρούμε προεπιλεγμένες επιλογές που ανταποκρίνονται στις ευχές των παιδιών. Επιπλέον, έχουμε τη δυνατότητα να λάβουμε την αυθεντική ζωγραφιά κάθε ευχής που πραγματοποιούμε, για να θυμόμαστε πάντα τη σημαντική μας προσφορά.