Οριστική είναι πλέον η συνεργασία μεταξύ της Village Roadshow και της Μπ. Βωβός για τη μίσθωση χώρων αναψυχής στο Παλαιό Φάληρο, 9 κινηματογραφικών αιθουσών συνολικής δυναμικότητας 2.000 θέσεων, μεταξύ των οποίων μία αίθουσα V-MAX χωρητικότητας 700 και πλέον θέσεων, καθώς και 2 αίθουσες GOLD CLASS, οι οποίες αποτελούν privé αίθουσες χωρητικότητας 40 ατόμων.
Ήδη, μεταξύ των δύο εταιρειών γίνονται συνεννοήσεις για την επέκταση της συνεργασίας και την υπογραφή μισθώσεως και για τους υπόλοιπους χώρους ψυχαγωγίας και συνάθροισης κοινού του συγκροτήματος, όπως Bowling 18 διαδρόμων, Billiards, Café και άλλα μικρά εμπορικά καταστήματα.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr