Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr
![Reporter.gr on Google News](/images/google%20news/reporter%20news%20300x100.png)
Το να ακούς την μουσική τους, είναι μια ξεχωριστή εμπειρία. Έχεις την αίσθηση ότι ανοίγει μια πύλη και βρίσκεσαι ξαφνικά κάπου στα τέλη της δεκαετίας του ’60, σε κάποια θέα ή παραλία και ατενίζεις το άπειρο. Η αισθητική και η διάθεση που αποπνέει η πολυμελής κολεκτίβα παραπέμπει σε ένα τέτοιο σκηνικό. Έτσι αισθανθήκαμε από την πρώτη φορά που τους ακούσαμε να “ντύνουν” μουσικά την Παραλία της ΕΡΤ1 και τρέξαμε κατευθείαν στο Shazam για να ανακαλύψουμε το θαυμαστό σύμπαν των Man Called Shadow.