Για όλους εμάς που χειμώνα-καλοκαίρι βρισκόμαστε στην Αθήνα, τα πάρκα και οι κήποι είναι σίγουρα μια οικονομική επιλογή -που αγαπήθηκε πολύ και κατά τη διάρκεια του lockdown- για τις ζεστές εκείνες ημέρες που θέλουμε να κάνουμε μια βόλτα στην δροσιά.
Διαβάστε περισσότερα στο monopoli.gr
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr