Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr
![Reporter.gr on Google News](/images/google%20news/reporter%20news%20300x100.png)
Τι πιστεύετε ότι έχει μεγαλύτερη αξία για το παιδί σας; Να φροντίσετε να το πάτε με το αυτοκίνητο στο φροντιστήριο των Αγγλικών για να μην αργήσει στο μάθημα; Ή μήπως να το υποδεχτείτε με ένα χαμόγελο και μια αγκαλιά όταν επιστρέψει στο σπίτι από το σχολείο; Εάν μαντέψατε τοδεύτερο, έχετε δίκιο.
Στο συμπέρασμα αυτό κατέληξε η αμερικανίδα δασκάλα Erin Kurt, μετά από πολλά χρόνια εμπειρίας και συναναστροφής με τα παιδιά στο σχολείο.
Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο mamamia.gr