Δεν ήταν και ό,τι καλύτερο για τον Λε Μπρον Τζέϊμς να δει στον τοίχο του σπιτιού του ρατσιστικά συνθήματα... Μία μέρα πριν την έναρξη των υποχρεώσεων του «King James» στους τελικούς του πρωταθλήματος, μεταξύ των Καβαλίερς και των Ουόριορς κάποιοι πήγαν και έγραψαν ακατανόμαστες ύβρεις εις βάρος του αστεριού του ΝΒΑ.
Το γκράφιτι στην μπροστινή πύλη του σπιτιού του σούπερ σταρ των Καβαλίερς ήταν ρατσιστικό και ο τρεις φορές πρωταθλητής ΝΒΑ δεν βρισκόταν καν στο σπίτι τη στιγμή του βανδαλισμού.
Διαβάστε τη συνέχεια του άρθρου στο penna.gr
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr