Ο Πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ ήταν παρών στον τελικό του Ολυμπιακού με τη Φιορεντίνα.
Αμέσως μετά το τέλος και την κατάκτηση του ευρωπαϊκού κυπέλλου από τον Ολυμπιακό ανέβασε και ένα βίντεο από τους πανηγυρισμούς και φυσικά συνεχάρη τους ερυθρόλευκους.
"Συγχαρητήρια στον Ολυμπιακό. Συγχαρητήρια σε αυτά τα παιδιά που κυνήγησαν το όνειρο και το πέτυχαν. Είχα την τύχη να είμαι ανάμεσα στους φιλάθλους. Να ζήσω αυτήν την ασύγκριτη εμπειρία", έγραψε.
{https://x.com/skasselakis/status/1795935915765874843}
Στο γήπεδο ήταν και ο Νίκος Ανδρουλάκης, ο οποίος έγραψε:
«Συγχαρητήρια στον Ολυμπιακό για τη μεγάλη επιτυχία του. Μετά από ένα συγκλονιστικό παιχνίδι πέτυχε να κατακτήσει το Conference League, τον πρώτο ευρωπαϊκό τίτλο σε συλλογικό επίπεδο στο ποδόσφαιρο».
«https://x.com/androulakisnick/status/1795944731463016560»
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr