Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr
![Reporter.gr on Google News](/images/google%20news/reporter%20news%20300x100.png)
«Ήρθε στην πόλη μου πήγα να τον υποδεχτώ. Είμαι φιλόξενος άνθρωπος», εξήγησε ο κ. Μπέος, πληροφορώντας όσους τον ρώτησαν, ότι θα παραστεί και στην ομιλία του Πάνου Καμμένου, στον Βόλο.
Όταν ρωτήθηκε τι θα ψηφίσει στις εκλογές δεν άνοιξε τα χαρτιά του. Πρόσθεσε όμως υπαινικτικά, «Δεν θα ψηφίσω ΝΔ, ΠΑΣΟΚ και Χρυσή Αυγή, βγάλτε τα συμπεράσματά σας».