Αλλαγή σε δύο θέσεις του προεδρείου του Δ.Σ. του ΣΜΕΧΑ σημειώθηκε στη συνεδρίαση της 26/9/05, η οποία διεξήχθη σε πνεύμα απόλυτης ενότητας και σύμπνοιας, προκειμένου να εξυπηρετηθούν οι σημερινές ανάγκες του κλάδου, αναφέρει ο σύνδεσμος σε σχετική του ανακοίνωση.
Μετά την παραίτηση των κ. Καραμανώφ και Δαβερώνα από τις θέσεις του γενικού γραμματέα και του ταμία αντίστοιχα, τη θέση του γενικού γραμματέα κατέλαβε ο κ. Αλέξανδρος Πουλαρίκας και τη θέση του ταμία ο κ. Δημήτρης Παπαριστείδης. Οι κ. Καραμανώφ και Δαβερώνας παραμένουν μέλη του Δ.Σ. του ΣΜΕΧΑ. Ετσι, η σύνθεση του Δ.Σ. διαμορφώνεται ως εξής: ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΥΛΑΡΙΚΑΣ ΤΑΜΙΑΣ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΕΛΗ: ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΑΒΕΡΩΝΑΣ, ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΡΑΜΑΝΩΦ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΙΝΟΣ
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr