Με ανάρτησή του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ο πρόεδρος του Συνδέσμου Ελληνικών Τουριστικών Επιχειρήσεων δίνει το στίγμα ης επανεκκίνησης του τουρισμού.
"Μπήκαμε σήμερα σε μια νέα φάση. Με συγκρατημένη αισιοδοξία και ρεαλιστικούς στόχους. Να λειτουργήσουμε με ασφάλεια, να διαφυλάξουμε τη φήμη και το κύρος του κάθε προορισμού, να στηρίξουμε εργασία και εργαζόμενους, να περιορίσουμε τελικά όσο γίνεται τις απώλειές μας. Καλή δύναμη!" αναφέρει στο μήνυμα του ο πρόεδρος του ΣΕΤΕ.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr