Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr
![Reporter.gr on Google News](/images/google%20news/reporter%20news%20300x100.png)
Ο σταρ του ΝΒΑ προσκαλεί όλους να εμπιστευθούν την Ελλάδα για τις διακοπές τους και δηλώνει υπερήφανος που επελέγη για ακόμη φορά ως πρεσβευτής του ελληνικού τουρισμού.
«Γεια σας είμαι ο Γιάννης Αντετοκούνμπο και αυτή είναι η όμορφη χώρα μου, η Ελλάδα», λέει στην αρχή του βίντεο ο Greek Freak, φορώντας το 34 των Μιλγούοκι Μπακς μπροστά στο Ζάππειο.