Αυξήθηκε το ποσοστό του κ. Κ. Πηλαδάκη, πρόεδρου του δ.σ. και διευθύνοντα συμβούλου της εταιρίας Vivere.
Συγκεκριμένα, στις 22.2.2006, μετά την εισαγωγή προς διαπραγμάτευση των νέων μετοχών της εταιρίας που προέκυψαν από το reverse split των μετοχών της και την αύξηση του μετοχικού της κεφαλαίου λόγω κεφαλαιοποίησης υποχρεώσεων, το ποσοστό συμμετοχής του επί του συνόλου των δικαιωμάτων ψήφου της εταιρίας ανήλθε από 34,427% σε 49,403% με αντίστοιχη μεταβολή του ποσοστού συμμετοχής του επί του συνόλου των μετοχών της εταιρίας.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr