Σε 11,21% από 11,17% ανήλθε η συμμετοχή του κ. Α. Χατζηιωάννου, προέδρου και εκτελεστικού μέλους τους διοικητικού συμβουλίου στο μετοχικό κεφάλαιο και στα δικαιώματα ψήφου της εταιρίας Sprider, καθώς προέβη στις 27/08/2007 σε αγορά 9.321 κοινών ονομαστικών μετοχών, συνολικής καθαρής αξίας 96.142,30 ευρώ.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr