Στο 11,10% διαμορφώνεται η συμμετοχή του Προέδρου και Εκτελεστικού Μέλους του Διοικητικού Συμβουλίου της Sprider Αθανάσιου Χατζηιωάννου στο μετοχικό κεφάλαιο και τα δικαιώματα ψήφου της εταιρείας, μετά από αγορά 3.037 κοινών ονομαστικών μετοχών, συνολικής καθαρής αξίας 31.868,50 ευρώ, σύμφωνα με ανακοίνωση της εισηγμένης.
Στην ίδια ανακοίνωση αναφέρεται ότι το ποσοστό του κ. Δωρόθεου Χατζηιωάννου στο μετοχικό κεφαλαίο και στα δικαιώματα ψήφου της Εταιρίας ανέρχεται από 0,240% σε 0,252%, μετά παό αγορά 3.000 κοινών ονομαστικών μετοχών, συνολικής καθαρής αξίας 30.960,00 ευρώ.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr