Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr
![Reporter.gr on Google News](/images/google%20news/reporter%20news%20300x100.png)
Το νέο Sprider Store Λεμεσού, το έβδομο νέο κατάστημα εντός του 2007, βρίσκεται στρατηγικά τοποθετημένο στον πιο κεντρικό και εμπορικό δρόμο της περιοχής, επί της οδού Αγίου Ανδρέου 172 και εκτείνεται σε άνετους χώρους 2 επιπέδων συνολικής επιφάνειας 1.700 τ.μ.. Ο Όμιλος Sprider Stores δραστηριοποιείται πλέον σε 5 χώρες μέσω ενός ισχυρού δικτύου καταστημάτων, που αριθμεί συνολικά 52 σημεία πώλησης, εκ των οποίων 48 λειτουργούν στην Ελλάδα.