Στο 25% ανέρχεται πλέον η συμμετοχή των ξένων στην Sprider, μετά το "πακέτο" που πέρασε νωρίτερα σήμερα. Σύμφωνα με κορυφαία στελέχη της εταιρείας, οι ξένοι θεσμικοί δείχνουν εμπιστοσύνη στις προοπτικές και το μέλλον της εταιρείας.
Νωρίτερα σήμερα, άλλαξάν χέρια δύο "πακέτα", 125 χιλιάδων το πρώτο και 200 χιλιάδων το δεύτερο, στα 5,70 ευρώ, στην τρέχουσα τιμή. Η μετοχή σημειώνει απώλειες κατά 0,35%.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr