Την παραίτησή του από εκτελεστικό μέλος του διοικητικού συμβουλίου της Δίας Ιχθυοκαλλιέργειες υπέβαλε ο κ. Καραμούζης Νικόλαος. Στη θέση του εκλέχθηκε ο κ. Σταυρόπουλος Νικόλαος μέχρι την εκλογή νέου διοικητικού συμβουλίου από τη γενική συνέλευση.
Η σύνθεση του νέου διοικητικού συμβουλίου της εταιρείας έχει ως εξής: Βαρδάκης Λεωνίδας του Εμμανουήλ, Πρόεδρος Δ.Σ. (Εκτελεστικό Μέλος) Σταυρόπουλος Νικόλαος του Ηρακλέος-Κωνσταντίνου, Αντιπρόεδρος Δ.Σ. (Εκτελεστικό Μέλος) Πιτάκας Στέλιος του Κωνσταντίνου, Διευθύνων Σύμβουλος Δ.Σ. (Εκτελεστικό Μέλος) Τσουκαλάς Ιωακείμ του Σπυρίδωνος, Μέλος Δ.Σ. (Εκτελεστικό Μέλος) Καραμούζης Χαράλαμπος του Νικολάου, Μέλος Δ.Σ. (Μη Εκτελεστικό Μέλος) Λιώσσης Ιωάννης του Νικολάου, Μέλος Δ.Σ. (Μη Εκτελεστικό-Ανεξάρτητο Μέλος) Ξηντάρας Κων/νος του Χρήστου, Μέλος Δ.Σ. (Μη Εκτελεστικό-Ανεξάρτητο Μέλος).
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr