Την εκλογή του κ. Αναστάσιου Αλεξανδρίδη, στη θέση του παραιτηθέντος κ. Αριστοτέλη Σπηλιώτη, ως ανεξάρτητου μη εκτελεστικού μέλους του Δ.Σ. της εταιρίας, αποφάσισε η γ.σ. της Compucon, σήμερα 5 Ιανουαρίου με απαρτία 40,22%.
Ωτσόσο σε νέα επαναληπτική γενική συνέλευση στις 17/01/06 θα συζητηθεί, η αλλαγή της έδρας της εταιρίας και η τροποποίηση του άρθρου 2 του καταστατικού, καθώς η ανωτέρω απαρτία δεν πληρούσε τις προϋποθέσεις.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr