Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr
![Reporter.gr on Google News](/images/google%20news/reporter%20news%20300x100.png)
Η πιστοποίηση αφορά στους ατμοηλεκτρικούς σταθμούς των Χανίων και του Αγίου Δημητρίου Κοζάνης και πραγματοποιήθηκε από το φορέα πιστοποίησης TUV HELLAS, θυγατρικής εταιρείας της TUV NORD Γερμανίας. Η έγκριση δόθηκε μετά από επιθεώρηση και το πιστοποιητικό θα ισχύσει για ένα έτος, μετά την παρέλευση του οποίου θα πραγματοποιηθεί νέα επιθεώρηση.