Αλλαγή πραγματοποιήθηκε στη σύνθεση του Διοικητικού Συμβουλίου της Αλουμίνιον της Ελλάδος μετά και την παραίτηση του μέλους της Pechiney, το οποίο αντικαταστάθηκε από τον κ. Τρύφων Παναγάκη.
Η σύσταση του νέου Δ.Σ. της Αλουμίνιον της Ελλάδος έχει ως εξής: - Ιάσων ΣΤΡΑΤΟΣ, Πρόεδρος, μη εκτελεστικό μέλος. - Ευάγγελος
ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ, Αντιπρόεδρος, μη εκτελεστικό μέλος. - Ιωάννης
ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ, Αντιπρόεδρος, μη εκτελεστικό μέλος. - Σπυρίδων ΚΑΣΔΑΣ, Διευθύνων Σύμβουλος, εκτελεστικό μέλος. - Ιωσήφ ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ, Σύμβουλος, μη εκτελεστικό, ανεξάρτητο μέλος. - Σταμάτης ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, Σύμβουλος, μη εκτελεστικό μέλος. - Ιωάννης ΔΕΣΥΠΡΗΣ, Σύμβουλος, μη εκτελεστικό μέλος. - Απόστολος ΜΗΤΣΟΒΟΛΕΑΣ, Σύμβουλος, εκτελεστικό μέλος. - Νικόλαος ΜΟΥΣΑΣ, Σύμβουλος, μη εκτελεστικό μέλος. - Τρύφων ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ, Σύμβουλος, μη εκτελεστικό μέλος. - Δημήτριος ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, Σύμβουλος, μη εκτελεστικό, ανεξάρτητο μέλος. - Αναστάσιος ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ, Σύμβουλος, μη εκτελεστικό, ανεξάρτητο μέλος. - Ευάγγελος ΧΡΥΣΑΦΗΣ, Σύμβουλος, μη εκτελεστικό μέλος. - Μάρω ΚΑΨΙΩΤΗ ΦΕΡΓΑΔΗ, Προϊσταμένη Νομικής Υπηρεσίας
ΑτΕ, Γραμματέας Διοικητικού Συμβουλίου.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr