Η εταιρεία IMAKO MEDIA S.A. σύμφωνα το άρθρο 2 παρ. 2 ε της υπ αριθ. 3/347/12.7.2005 απόφασης της Επιτροπής Κεφαλαιαγοράς όπως ισχύει ανακοινώνει την αλλαγή στη σύνθεση του Δ.Σ. της Εταιρείας, μετά την με ημερομηνία 24/09/2007, υποβληθείσα επιστολή παραίτησης του Μέλους του Δ.Σ. κ. Αθανάσιου Παπαχρήστου. Το Διοικητικό Συμβούλιο της Εταιρίας συνεδρίασε την 25/09/2007, και αφού έκανε αποδεκτή την παραίτηση του κ. Αθανάσιου Παπαχρήστου, εξέλεξε ως νέο μέλος του Δ.Σ. τον κ. Κωνσταντίνο Κουτσουμπέλη του Στυλιανού, Ιδιωτικό Υπαλλήλο σε αντικατάσταση του παραιτηθέντος. Κατόπιν τούτου και στην ίδια Συνεδρίαση της 25ης Σεπτεμβρίου 2007 το Δ.Σ. συγκροτήθηκε σε σώμα ως εξής:
1. Πέτρος Κωστόπουλος, του Πανταζή, εκτελεστικό μέλος, Πρόεδρος και Διευθύνων Σύμβουλος.
2. Μαρία Γράψα του Θεοδώρου, εκτελεστικό μέλος, Α' Αντιπρόεδρος.
3. Μιχαλάκης Καρής του Χρήστου, εκτελεστικό μέλος, Β' Αντιπρόεδρος.
4. Κωνσταντίνος Κουτσουμπέλης του Στυλιανού, εκτελεστικό μέλος, Σύμβουλος.
5. Γιώργος Πελεκανάκης του Δημητρίου, ανεξάρτητο μη εκτελεστικό μέλος, Σύμβουλος.
6. Μιχαήλ Τσιμπρής του Ρήγα, ανεξάρτητο μη εκτελεστικό μέλος, Σύμβουλος.
Η εκλογή του νέου μέλους κ. Κωνσταντίνου Κουτσουμπέλη σε αντικατάσταση του παραιτηθέντος Μέλους κ. Αθανάσιου Παπαχρήστου, θα επικυρωθεί από την επόμενη Γενική Συνέλευση της Εταιρείας.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr