Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr
![Reporter.gr on Google News](/images/google%20news/reporter%20news%20300x100.png)
Πώς θα γίνει αυτό; Ο καθένας μας μπορεί να ανεβάσει το κύμα υποστήριξής του μέσω φωτογραφίας, video ή έτοιμου μηνύματος στο site www.waveuphellas.gr για να δημιουργηθεί το video που θα συνοδεύσει την Εθνική μας Ομάδα στους Ολυμπιακούς αγώνες, θα της ευχηθεί καλή επιτυχία και θα τη γεμίσει με αυτοπεποίθηση και θετική ενέργεια!
Το Noxzema, Επίσημος Χορηγός της Εθνικής Ομάδας Υδατοσφαίρισης Ανδρών και Γυναικών, είναι πάντα δίπλα στους αθλητές της Εθνικής μας Ομάδας, προσφέροντάς τους περιποίηση, προστασία και αυτοπεποίθηση, μέσα και έξω από το νερό!
Δε θα μπορούσε λοιπόν να μην είναι δίπλα τους και σε μια τόσο σημαντική στιγμή όπως οι Ολυμπιακοί Αγώνες. Για αυτό το λόγο, το Νoxzema πραγματοποιεί την ενέργεια με σκοπό να δημιουργήσει ένα video με τη συμμετοχή όλων μας να κάνουμε το πιο μεγάλο κύμα υποστήριξης για την Εθνική Ομάδα! Η διαδικασία συμμετοχής είναι απλή, ακολουθώντας τα παρακάτω βήματα: