Τους στρατηγικούς στόχους και τις προοπτικές του Ομίλου των Ελληνικών Πετρελαίων παρουσίασε την Τρίτη, 21 Μαρτίου, ο διευθύνων σύμβουλος Πάνος Καβουλάκος, στο συνέδριο European Mid – Cap Oil Conference που διοργάνωσε η UBS στο Λονδίνο.
Ο κ. Καβουλάκος συμμετείχε επίσης σε επιμέρους συναντήσεις με θεσμικούς επενδυτές και αναλυτές μεγάλων χρηματοοικονομικών οίκων. Στο συνέδριο συμμετείχαν γνωστές πετρελαϊκές εταιρείες όπως οι: OMV, MOL, ERG, NESTE, PREMIER OIL, CAIRN, BURREN ENERGY κ.ά.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr