Ο Κωνσταντίνος Βέργος, διευθυντής Τμ. Ανάλυσης & Αναδοχών της Πεντεδέκας ΑΧΕΠΕΥ, επανεξελέγη πρόεδρος του διοικητικού συμβουλίου της Ελληνικής Ενωσης Πιστοποιημένων Αναλυτών Μετόχων και της Αγοράς.
Στο ΔΣ επίσης επανεκλέχτηκαν οι Μάριος Καραμανώφ, Χρήστος Νούνης, Χριστόφορος Μακρυάς και Βασίλειος Τσίτσας, ενώ γιά πρώτη φορά εκλέχτηκαν οι Παναγιώτης Αλεξόπουλος και Δημήτριος Μέξης. Οπως ανακοίνωσεη η Ενωση, μέσα στις επόμενες εβδομάδες θα γίνει συνεδρίαση του διοικητικού συμβουλίου για εκλογή του αντιπροέδρου, γραμματέα και ταμία.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr