Η Δραξ ΑΧΕΠΕΥ ανταποκρινόμενη άμεσα στην πρωτοφανή κοινωνική, οικονομική και περιβαλλοντική καταστροφή που έπληξε τον νομό Ηλείας και επιτελώντας τον κοινωνικό της ρόλο που πρέπει να διακρίνει κάθε εταιρεία, αποφάσισε να δωρίσει για το χωριό Καλίδονα του Δήμου Ζαχάρως στον νομό Ηλείας, το ποσό των 30 χιλιάδων ευρώ προκειμένου να συμβάλει κατά το δυνατόν στην άμεση ανακούφιση των πληγέντων.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr