Σημαντικό μερίδιο στην αγορά των αναψυκτικών καταλαμβάνει η Βολιώτικη εταιρεία ΕΨΑ, που ενίσχυσε σημαντικά τα αποτελέσματά της και το 2006. Συγκεκριμένα οι πωλήσεις της ξεπέρασαν τα 11 εκατ. ευρώ και τα προ φόρων καθαρά της αποτελέσματα το 1,6 εκατ. ευρώ.
Η ακόμη καλύτερη πανελλαδική κάλυψη των δικτύων πώλησης και η ενίσχυση της προϊοντικής της γκάμας αποτελούν τις βασικότερες; προτεραιότητες που έχει θέσει η διοίκηση προς υλοποίηση.
Δ.Κ Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr