Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr
![Reporter.gr on Google News](/images/google%20news/reporter%20news%20300x100.png)
Αναλυτικά, το νέο πρόγραμμα ΔΙΟΔΟΣ Student Data Card της WIND απευθύνεται σε όλους τους προπτυχιακούς και μεταπτυχιακούς φοιτητές ΑΕΙ/ΤΕΙ και στα μέλη του διδακτικού προσωπικού που επιθυμούν να έχουν ασύρματη πρόσβαση στο INTERNET με μηνιαίο πάγιο μόνο 30 και προσφέρει:
δωρεάν και απεριόριστη χρήση από τις 8 μ.μ.- 8 π.μ καθημερινά και ταχύτητες έως 1,8 Mbps.
δωρεάν 70 ΜΒ το μήνα από 8 π.μ.- 8 μ.μ. (αν ξεπεραστεί ο δωρεάν όγκος, η χρέωση είναι 0,0016 per KB)
Με κάθε ενεργοποίηση προσφέρεται δωρεάν Data Card (PCMCIA, PCI Express, USB modem), χωρίς καμία προπληρωμή ενώ η εγκατάσταση πραγματοποιείται άμεσα και εύκολα. Οι ενδιαφερόμενοι φοιτητές / διδακτικό προσωπικό χρειάζεται απλώς να συμπληρώσουν την ηλεκτρονική αίτηση συμμετοχής (www.diodos.edu.gr) και να υποβάλουν τα απαραίτητα δικαιολογητικά (Βεβαίωση Σχολής ή «Πάσο»), σε οποιοδήποτε κατάστημα WIND.
Και η Vodafone όμως προσφέρει από σήμερα Τρίτη 24/6 μέχρι και την Παρασκευή 31/8 Αυγούστου δωρεάν το πάγιο της υπηρεσίας (12.5) για 3 μήνες, δηλαδή συνολικό όφελος 37.5, σε όλους τους συνδρομητές που θα κάνουν νέα σύνδεσησε πρόγραμμα κινητής, συνδυάζοντας το με την υπηρεσία «Κλήσεων σε Σταθερά».
Πιο συγκεκριμένα, οι συνδρομητές θα απολαμβάνουν στο κινητό τους:
500 λεπτά για κλήσεις προς σταθερά (αστικά & υπεραστικά) τηλέφωνα,
σταθερό αριθμό
κλήσεις στο σταθερό τους αριθμό με χρέωση σταθερού όταν βρίσκονται εντός της ζώνης που έχουν δηλώσει.
Να σημειωθεί ότι όλα τα παραπάνω είναι δωρεάνγια 3 μήνες.