Το 70% της εταιρείας NutribakeS κατέχει πλέον η εταιρεία «Μύλοι Λούλη», καθώς, προκειμένου να ολοκληρωθεί η αρχική συμφωνία μεταξύ της εταιρείας και των Πιερακέα Λεωνίδα και Πιερακέα Παναγιώτη, απέκτησε 854 μετοχές από τον Πιερακέα Λεωνίδα και 853 μετοχές από τον Πιερακέα Παναγιώτη αντί € 58.823,22 συνολικά.
Επιπλέον, η εταιρεία NutribakeS ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΜΙΓΜΑΤΩΝ ΑΡΤΟΠΟΙΑΣ ΚΑΙ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ τροποποίησε την επωνυμία της σε KENFOOD ΑΝΩΝΥΜΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΕΙΓΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΕΙΔΩΝ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr