Στη συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου της Νεώριο που πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 27 Ιουλίου 2011 ανακοινώθηκε και έγινε δεκτή η παραίτηση, για λόγους υγείας, του κ. Αθανασίου Αθανασιάδη από το αξίωμα του Διευθύνοντος Συμβούλου της εταιρείας. Κατόπιν τούτου, το Διοικητικό Συμβούλιο της εταιρείας ανασυγκροτήθηκε σε Σώμα και εξέλεξε τον κ. Νικόλαο Ταβουλάρη ως Διευθύνοντα Σύμβουλο αυτής, αξίωμα το οποίο αναλαμβάνει παράλληλα με το αξίωμα του Προέδρου που ήδη κατέχει.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr