Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr
![Reporter.gr on Google News](/images/google%20news/reporter%20news%20300x100.png)
Λίγες μέρες μετά την κατάκτηση του τίτλου, τρεις πρωταγωνιστές των πρωταθλητών Ελλάδας επισκέφτηκαν τα γραφεία του ΟΠΑΠ.
Ο αρχηγός της ομάδας, ο MVP του πρωταθλήματος Αλέξανδρος Ράπτης και ένας από τους κορυφαίους παίκτες της σεζόν, ο Λούκας Ρανγκέλ μίλησαν για τη μεγάλη επιτυχία, έπαιξαν βόλεϊ και σήκωσαν ξανά το κύπελλο.
Ο Βραζιλιάνος Ρανγκέλ τραγούδησε τον ύμνο του Παναθηναϊκού, ο Πανταλέων αποκάλυψε τα σχέδιά του για τη νέα σεζόν και ο Ράπτης εξήγησε πόσο σημαντική είναι η στήριξη του ΟΠΑΠ, ο οποίος είναι χορηγός του Παναθηναϊκού Α.Ο.
Δείτε το βίντεο: