Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr
![Reporter.gr on Google News](/images/google%20news/reporter%20news%20300x100.png)
Τι κι αν εγκλωβίστηκε, λοιπόν, η Μαρία Ηλιάκη στο pop-up κατάστημα με τα Ευχοστολίδια στο River West, κατόρθωσε να πραγματοποιήσει όλες τις ζωγραφιές-ευχές των παιδιών που βρίσκονταν εκεί. Φυσικά, δεν τα κατάφερε μόνη της, αλλά στηρίχθηκε στα γρήγορα πόδια του ΟΠΑΠ Champion Παναγιώτη Τριβυζά, ο οποίος τέθηκε στην υπηρεσία της για καλό σκοπό.
Δείτε πώς η Μαρία Ηλιάκη και ο Παναγιώτης Τριβυζάς εκπλήρωσαν με επεισοδιακό τρόπο χριστουγεννιάτικες παιδικές ευχές:
{https://www.youtube.com/watch?v=lR_QR39wR5Q&feature=emb_title}
Πώς θα κάνουμε πραγματικότητα ακόμη περισσότερες παιδικές ευχές
Η πρωτοβουλία Ευχοστολίδια, την οποία υλοποιεί ο ΟΠΑΠ για έκτη συνεχόμενη χρονιά, χαρίζει τη μαγεία των Χριστουγέννων σε παιδιά που έχουν ανάγκη. Στην εκπλήρωση των παιδικών ευχών, μπορούμε να συμμετάσχουμε όλοι ακολουθώντας τα εξής απλά βήματα:
Οι χριστουγεννιάτικες εκθέσεις με τις παιδικές ζωγραφιές-ευχές βρίσκονται στο The Mall Athens, το Athens Metro Mall και το River West στην Αθήνα, καθώς και στο Mediterranean Cosmos στη Θεσσαλονίκη.