Σημαντική στήριξη προσέφερε στον Σύλλογο Γονέων, Κηδεμόνων και Φίλων ΑμεΑ Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας η εταιρία εμφιάλωσης νερού Σ. Μεντεκίδης Α.Ε. στην οποία ανήκουν τα φυσικά μεταλλικά νερά ΣΕΛΙ και ΔΙΟΣ από το Βέρμιο και τον Όλυμπο αντίστοιχα, στο πλαίσιο των προγραμμάτων εταιρικής κοινωνικής ευθύνης που υλοποιεί.
«Με κοινωνική ευαισθησία και υπευθυνότητα η εταιρεία Σ. Μεντεκίδης Α.Ε κατανοώντας τις αντίξοες συνθήκες μέσα στις οποίες ο σύλλογος αγωνίζεται για την προβολή και προώθηση των θεμάτων που αφορούν τα άτομα με αναπηρία ενισχύει τον αγώνα τους με δωρεά 12.000 ευρώ» αναφέρει σχετική ανακοίνωση.
Γιώργος Αλεξάκης
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr