Θύμα της σφοδρής κακοκαιρίας έπεσε στην Ροδόπη ένας 76χρονος. Οπως μεταδίδει το paratiritis-news.gr το θύμα βρισκόταν στις εγκαταστάσεις επιχείρησης στην επαρχιακή οδό Κομοτηνής-Ιάσμου, όταν η κύρια πόρτα της ξεκόλλησε από τους θυελλώδεις ανέμους και έπεσε πάνω του.
Άμεση ήταν η επέμβαση της Πυροσβεστικής αλλά και του ΕΚΑΒ, το οποίο παρέλαβε τον άτυχο άντρα, ο οποίος ωστόσο εξέπνευσε κατά τη διακομιδή του στο Γενικό Σισμανόγλειο Νοσοκομείο Κομοτηνής.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr