Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr
![Reporter.gr on Google News](/images/google%20news/reporter%20news%20300x100.png)
«Σε συνέχεια των συγχαρητηρίων του στην Παλληνιώτισσα Χρυσή Ολυμπιονίκη, Κατερίνα Στεφανίδη, ο Δήμαρχος Παλλήνης κ.Αθανάσιος Ζούτσος, εκφράζει τη βούλησή του, εκτός άλλων τιμητικών εκδηλώσεων, να τιμηθεί η συμπολίτισσά μας και εμπράκτως, με την ονομασία του Αθλητικού Συγκροτήματος που βρίσκεται στην είσοδο της Δ.Ε. Παλλήνης, ως «Αθλητικό Κέντρο, Κατερίνα Στεφανίδη.
» Mε την επικείμενη ανάπλαση του Αθλητικού Συγκροτήματος Παλλήνης, αυτό θα αποτελέσει ακόμα μεγαλύτερο πόλο έλξης για όλους του Παλληνιώτες και τα επιτεύγματα της Κατερίνας, πηγή έμπνευσης για τη νέα γενιά», καταλήγει η ανακοίνωση.