Με την κατάληψη της 8ης θέσης της τετρακώπου άνευ πηδαλιούχου ανδρών ολοκληρώθηκε η παρουσία για τα ελληνικά κουπιά στην Ολυμπιακή Ρεγκάτα του Ρίο ντε Τζανέιρο.
Η 4η Ολυμπιονίκης του Λονδίνου τερμάτισε στη 2η θέση του «μικρού» τελικού, μετά τον απρόσμενο αποκλεισμό της χθες (11/8) στα ημιτελικά.
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr