Οι “8 γυναίκες” ξεκίνησαν το ταξίδι τους στο θέατρο Βράχων την Παρασκευή 5 Ιουλίου και μέχρι τον Σεπτέμβριο θα συνεχίσουν την περιοδεία τους σε διάφορα ανοικτά θέατρα της Ελλάδας. Βρεθήκαμε στην πρεμιέρα τους και καταγράφουμε τις εντυπώσεις μας και την αίσθηση που μας άφησαν αφότου ακούστηκε και το τελευταίο χειροκρότημα.
Περισσότερα στο monopoli.gr
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr