Το βράδυ της Πέμπτης, η Νίκη και η Όλγα, δηλαδή οι Σκιαδαρέσες, τραγούδησαν στην Τεχνόπολη με special guests τον Ορέστη Χαλκιά και τη Billie Kark και αυτες είναι οι εντυπώσεις μας από μια συναυλία που θα θυμόμαστε για καιρό.
Περισσότερα στο monopoli.gr
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr