Με οδηγό στη ζωή της την ευγένεια αλλά και το χιούμορ, «μηχανισμούς» που τη βοηθούν να επιβιώνει καθημερινά, η Τζωρτζίνα Λιώση μοιάζει να ανήκει σε κάποιον μακρινό πλανήτη τελειότητας. Με ένα πρόσωπο και μάτια που χαμογελούν συνεχώς, με κινήσεις αέρινες, σε κάνουν να αναρωτιέσαι από τι είδους υλικά είναι πλασμένο αυτό το κορίτσι που αγαπά τόσο πολύ το θέατρο, την ποίηση, την φύση και τα ζώα.
Το ραντεβού μαζί της για το νέο Art Meets Fashion δόθηκε στον Ιππικό Όμιλο Βαρυμπόμπης, ένα πραγματικό καταφύγιο – με ή χωρίς εισαγωγικά – μέσα στη φύση, που ίσως η ανοιχτωσιά του θυμίσει κάτι στη Τζωρτζίνα από το πολυαγαπημένο της Μάτι. Έτσι κι έγινε.
Περισσότερα στο monopoli.gr
Ακολουθήστε το reporter.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο reporter.gr